Apartament Black

6 osobowy apartament w Starych Sadach

Apartament nr. 2 znajduje się po lewej stronie domu. Przeznaczony jest dla 6 osób. Oprócz trzech sypialni istnieje możliwość spania na kanapie w salonie, zmieści ona 2 osoby. Na samym dole apartamentu znajduje się salon z aneksem kuchennym. Kuchnia jest w pełni wyposażona i przystosowana do dłuższych pobytów. W jednej z sypialni znajduje się łoże małżeńskie, natomiast w dwóch pozostałych dwa łóżka pojedyncze. W każdym pokoju umieściliśmy telewizory. W apartamencie znajdują się dwie łazienki, jedna umiejscowiona jest na parterze druga natomiast na pierwszym piętrze. Na jej wyposażenie składa się: umywalka, toaleta, przestronny prysznic oraz pralka.

Wygoda i komfort

Część sypialniana mieści się na piętrze w 3 niezależnych pokojach – każdy 2 osobowy. W  salonie na parterze znajduje się wygodna rozkładana kanapa. Każdy pokój wyposażony jest dodatkowo w telewizor.

Na każdym z pięter znajduje się komfortowa i przestronna łazienka, która wyposażona jest w kabinę prysznicową, toaletę, a na piętrze również w pralkę. Również  w kuchni znajdują się wszystkie niezbędne w codziennym życiu sprzęty, które z pewnością sprawią, że pobyt w naszych apartamentach będzie bardziej komfortowy. 

Z salonu wyjdziemy na taras, gdzie umieściliśmy meble ogrodowe oraz grill. Niezapomniany widok na Jezioro Tałty z pewnością sprawi, że będzie to miejsce w którym nasi goście będą z chęcią spędzać czas na porannej kawie, czy wieczornym grillu przy zachodzie słońca.

Cennik

W naszej ofercie znajdują się 2 bliźniacze apartamenty. Apartament Black jest lustrzanym odbiciem apartamentu White.

Apartamenty różnią się wystrojem i rozkładaną kanapą na parterze apartamentu Black dzięki czemu może on pomieścić do 6 osób.

1200 zł*

doba / apartament
*cena może różnić się w zależności od wybranego terminu

Złóż rezerwację

Nie czekaj i już dziś złóż rezerwację na wymarzony apartament w sercu Mazur!

Rezerwuj
Kontakt